“Ватан” ҳақида эшитдингизми?
Ўзбекнинг ҳақиқий тимсолини мужассам этган “Ватан” номли ижтимоий-сиёсий, илмий-маърифий журналнинг инглиз тилидаги махсус сони чоп этилди.
Шу муносабат билан Жаҳон иқтисодиёти ва дипломатия универиситетида видео тақдимот маросими ташкил этилди.
Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси муассислигида тайёрланган ушбу тўплам давлатимиз раҳбари Шавкат Мирзиёевнинг миллий контент яратиш хусусидаги кўрсатмаси самарасидир.
Журнал саҳифаларидан республикамизнинг ижтимоий-иқтисодий тараққиёти, халқаро майдондаги ўрни, тарихи, бугуни ва эртаси хусусида чуқур мушоҳада юритилган, минтақавий ҳамкорлик мавзусига ҳам кенг ўрин ажратилган.
<iframe width="650" height="420" src="https://www.youtube.com/embed/wGJpwMz7JNM" title="O`zbek kelayotir..." frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>