FOTOREPORTAJ

Poytaxtimizdagi “JAR” sport-sog‘lomlashtirish majmui stadionida 17 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasida Osiyo Kubogi saralash bahslari boshlandi. "J" guruhidan o‘rin olgan yosh futbolchilarimiz birinchi o‘yinni Bruney jamoasiga qarshi olib bordi.

[gallery-9038]

O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasining yaqqol ustunligida o‘tgan uchrashuvda vakillarimiz raqiblar darvozasiga javobsiz 14 ta gol kiritdi: O‘zbekiston – Bruney 14:0.

U-17. Osiyo Kubogi saralash bosqichi
"J" guruhi
O‘zbekiston – Bruney 14:0.
Hakamlar: Shukri Hussayn Al Xunfush, Muhammad Maki Al Abakri (ikkisi Saudiya Arabistoni), Zayid Dovud Salmon Kamol (BAA), Toriq Munir Al Katiri (Indoneziya).

Gollar: Ozodbek O‘ktamov 8, - 0:1. Amirbek Saidov 10, - 0:2. Lazizbek Mirzayev 19, - 0:3. Lazizbek Mirzayev 23, - 0:4. Abdulhamid Turg‘unboyev 30, - 0:5. Lazizbek Mirzayev 32, - 0:6. Dilshod Abdullayev 42, - 0:7. Shodiyor Shodiboyev 44, - 0:8. Ollobergan Karimov 76, - 0:9. Abdulhamid Turg‘unboyev 80, - 0:10. Quvonchbek Abrayev 82, - 0:11. Zirilloxon Muxtorov 82, - 0:12. Azizbek To‘lqinbekov 90, - 0:13. Abdulhamid Turg‘unboyev 90+1, - 0:14.

O‘zbekiston – 16.Muhammadyusuf Sobirov, 5.Azizbek To‘lqinbekov, 6.Ozodbek O‘ktamov, 7.Lazizbek Mirzayev (s), 8.Behruz Shukurullayev, 9.Amirbek Saidov, 10.Abdulhamid Turg‘unboyev, 13.Behruz Jumatov, 14.Shodiyor Shodiboyev, 17.Ollobergan Karimov, 23.Dilshod Abdullayev.

Zaxira: 1.Diyorbek To‘laboyev, 12.Asilbek Numonov, 2.Mamadalixon Olimov, 3.Daniil Panfyorov, 4.Ozodbek Sotvoldiyev, 11.Zirilloxon Muxtorov, 15.Daniil Nugumanov, 16.Aminbek Yoqubov, 18.Abdulhamid Ikromov, 19.Sherzodbek Abdulboriyev, 20.Quvonchbek Abrayev, 22.Behruz Ismatov.
Bruney: 17.Ak Mohd Dzul (1.Mohd Danish Ataullah, 37), 2.Mahmud Xalish Zaifulizam, 3.Ayden Azhar Makkarti, 4.Muhd Danish Firdaus, 7.Ak Md Irfan, 9.Muhammad Danial Hakimi, 10.Ak Mohd Syafiq Xilmi, 16.Muhd Irfan Abdullah, 18.Muhd Kasyful Nurhilmi, 19.Muhammad Azrin Danial, 23.Avangku Muhammad Arshrul.

Zaxira: 5.Muhd Abd Raziq, 6.Muhd Daim Vaqiuddin, 8.Safvan Zavavi Sazaleye, 11.Ak Xadi Ayman, 12.Md Zarif Muzaffar, 14.Avangku Irfan Xazim, 20.Muhammad Abdul Hakimeye, 21.Mohd Adrian Zizri, 22.Muhammad Danish Ayman.

O‘smirlarimiz keyingi uchrashuvni 7 oktyabr kuni Janubiy Koreya vakillariga qarshi o‘tkazadi.

O‘zA fotomuxbiri
Muhammad AMIN olgan suratlar.

English
Chinese
Turkish
Tajik
Kyrgyz
Turkmen
Japanese
Arabic
English
French
Spanish
Русский
German
Ўзбек
Oʻzbek
Қазақ
Futbolchilarimiz Bruney darvozasiga 14 ta javobsiz gol kiritdi

FOTOREPORTAJ

Poytaxtimizdagi “JAR” sport-sog‘lomlashtirish majmui stadionida 17 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasida Osiyo Kubogi saralash bahslari boshlandi. "J" guruhidan o‘rin olgan yosh futbolchilarimiz birinchi o‘yinni Bruney jamoasiga qarshi olib bordi.

[gallery-9038]

O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasining yaqqol ustunligida o‘tgan uchrashuvda vakillarimiz raqiblar darvozasiga javobsiz 14 ta gol kiritdi: O‘zbekiston – Bruney 14:0.

U-17. Osiyo Kubogi saralash bosqichi
"J" guruhi
O‘zbekiston – Bruney 14:0.
Hakamlar: Shukri Hussayn Al Xunfush, Muhammad Maki Al Abakri (ikkisi Saudiya Arabistoni), Zayid Dovud Salmon Kamol (BAA), Toriq Munir Al Katiri (Indoneziya).

Gollar: Ozodbek O‘ktamov 8, - 0:1. Amirbek Saidov 10, - 0:2. Lazizbek Mirzayev 19, - 0:3. Lazizbek Mirzayev 23, - 0:4. Abdulhamid Turg‘unboyev 30, - 0:5. Lazizbek Mirzayev 32, - 0:6. Dilshod Abdullayev 42, - 0:7. Shodiyor Shodiboyev 44, - 0:8. Ollobergan Karimov 76, - 0:9. Abdulhamid Turg‘unboyev 80, - 0:10. Quvonchbek Abrayev 82, - 0:11. Zirilloxon Muxtorov 82, - 0:12. Azizbek To‘lqinbekov 90, - 0:13. Abdulhamid Turg‘unboyev 90+1, - 0:14.

O‘zbekiston – 16.Muhammadyusuf Sobirov, 5.Azizbek To‘lqinbekov, 6.Ozodbek O‘ktamov, 7.Lazizbek Mirzayev (s), 8.Behruz Shukurullayev, 9.Amirbek Saidov, 10.Abdulhamid Turg‘unboyev, 13.Behruz Jumatov, 14.Shodiyor Shodiboyev, 17.Ollobergan Karimov, 23.Dilshod Abdullayev.

Zaxira: 1.Diyorbek To‘laboyev, 12.Asilbek Numonov, 2.Mamadalixon Olimov, 3.Daniil Panfyorov, 4.Ozodbek Sotvoldiyev, 11.Zirilloxon Muxtorov, 15.Daniil Nugumanov, 16.Aminbek Yoqubov, 18.Abdulhamid Ikromov, 19.Sherzodbek Abdulboriyev, 20.Quvonchbek Abrayev, 22.Behruz Ismatov.
Bruney: 17.Ak Mohd Dzul (1.Mohd Danish Ataullah, 37), 2.Mahmud Xalish Zaifulizam, 3.Ayden Azhar Makkarti, 4.Muhd Danish Firdaus, 7.Ak Md Irfan, 9.Muhammad Danial Hakimi, 10.Ak Mohd Syafiq Xilmi, 16.Muhd Irfan Abdullah, 18.Muhd Kasyful Nurhilmi, 19.Muhammad Azrin Danial, 23.Avangku Muhammad Arshrul.

Zaxira: 5.Muhd Abd Raziq, 6.Muhd Daim Vaqiuddin, 8.Safvan Zavavi Sazaleye, 11.Ak Xadi Ayman, 12.Md Zarif Muzaffar, 14.Avangku Irfan Xazim, 20.Muhammad Abdul Hakimeye, 21.Mohd Adrian Zizri, 22.Muhammad Danish Ayman.

O‘smirlarimiz keyingi uchrashuvni 7 oktyabr kuni Janubiy Koreya vakillariga qarshi o‘tkazadi.

O‘zA fotomuxbiri
Muhammad AMIN olgan suratlar.